BOTTOM A BOTTOM B BOTTOM C BOTTOM D

SPECIALIZARI - MEDICI SI PROGRAM

ACEST PROGRAM ESTE ORIENTATIV.

PROGRAMUL MEDICILOR POATE VARIA IN FUNCTIE DE URGENTE. VA RUGAM SA NE CONTACTATI TELEFONIC INAINTE, PENTRU A FI SIGURI DE PREZENTA MEDICILOR.

  • Dr. Laura BUSTAN

    MEDIC MEDICINA GENERALA
    competente - acupunctura

    PROGRAM

    DESCRIERELUNIMARTIMIERCURIJOIVINERI

    consultatii

    14:00

    21:00

    07:00

    14:00

    14:00

    21:00

    07:00

    14:00

    14:00

    21:00

  • Dr. Mihai GHIONEA

    MEDIC SPECIALIST CARDIOLOGIE
    competente - EKG

    PROGRAM

    DESCRIERELUNIMARTIMIERCURIJOIVINERI

    consultatii

    14:00

    21:00

    07:00

    14:00

    14:00

    21:00

    -

    14:00

    21:00

    Dr. Leonard DEMIRAS

    MEDIC SPECIALIST CARDIOLOGIE
    competente - EKG

    PROGRAM

    DESCRIERELUNIMARTIMIERCURIJOIVINERI

    consultatii

    14:00

    20:00

    14:00

    20:00

    -

    -

    -

    Dr. Ana-Maria DEMIRAS

    MEDIC SPECIALIST CARDIOLOGIE

    PROGRAM

    DESCRIERELUNIMARTIMIERCURIJOIVINERI

    consultatii

    14:00

    21:00

    14:00

    21:00

    07:00

    14:00

    14:00

    21:00

    07:00

    14:00

    Dr. Valentin COLTUC

    MEDIC SPECIALIST CARDIOLOGIE
    competente - EKG, ultrasonografie cord (ecografie)

    PROGRAM

    DESCRIERELUNIMARTIMIERCURIJOIVINERI

    consultatii

    16:00

    19:00

    -

    -

    -

    -

  • Dr. Craita-Ioana GARBEA

    MEDIC SPECIALIST CHIRURGIE GENERALA

    PROGRAM

    DESCRIERELUNIMARTIMIERCURIJOIVINERI

    consultatii

    07:00

    14:00

    14:00

    21:00

    07:00

    14:00

    14:00

    21:00

    07:00

    14:00

  • Dr. Ana-Maria TOMA

    MEDIC SPECIALIST DIABET ZAHARAT, NUTRITIE SI BOLI METABOLICE

    PROGRAM

    DESCRIERELUNIMARTIMIERCURIJOIVINERI

    consultatii

    07:00

    14:00

    14:00

    21:00

    07:00

    14:00 

    14:00

    21:00

    07:00

    14:00

    Dr. Ana-Maria SPUDERCA

    MEDIC SPECIALIST DIABET ZAHARAT, NUTRITIE SI BOLI METABOLICE

    PROGRAM

    DESCRIERELUNIMARTIMIERCURIJOIVINERI

    consultatii

    14:00

    21:00

    07:00

    14:00

    07:00

    14:00

    14:00

    21:00

    07:00

    14:00

    Dr. Aura-Diana REGHINA

    MEDIC PRIMAR DIABET ZAHARAT, NUTRITIE SI BOLI METABOLICE

    PROGRAM

    DESCRIERELUNIMARTIMIERCURIJOIVINERI

    consultatii

    14:30

    21:00

    -

    14:30

    21:00

    -

    14:30

    19:00

    Dr. Nicoleta MATEI

    MEDIC SPECIALIST ENDOCRINOLOGIE, DIABET ZAHARAT SI BOLI DE NUTRITIE
    competente - ecografie tiroidiana, ingrijire picior diabetic

    PROGRAM

    DESCRIERELUNIMARTIMIERCURIJOIVINERI

    consultatii

    09:00

    13:00

    Dr. Nicoleta MATEI - CONSULTATII CU PLATA - 100 LEI din 12.02.2018
    Dr. Nicoleta MATEI - CONSULTATII CU BILET DE TRIMITERE din 01.04.2018

  • PROGRAMUL ESTE ACOPERIT DE CATRE CADRE SPECIALIZATE IN RADIOLOGIE SI IMAGISTICA DIN CADRUL CLINICII

    imagistica prin rezonanta magnetica / tomografie computerizata / ultrasonografie generala (ecografie)

    PROGRAM

    DESCRIERELUNIMARTIMIERCURIJOIVINERI

    consultatii

    07:00

    21:00

    07:00

    21:00

    07:00

    21:00

    07:00

    21:00

    07:00

    21:00

  • Dr. Cristina STEFAN

    MEDIC SPECIALIST ENDOCRINOLOGIE
    competente - ultrasonografie tiroidiana (ecografie)

    PROGRAM

    DESCRIERELUNIMARTIMIERCURIJOIVINERI

    teren

    07:00

    09:00

    19:00

    21:00

    07:00

    09:00

    19:00

    21:00

    07:00

    09:00

    consultatii

    09:00

    14:00

    14:00

    19:00

    09:00

    14:00

    14:00

    19:00

    09:00

    14:00

    Dr. Luminita CIMA

    MEDIC SPECIALIST

    PROGRAM

    DESCRIERELUNIMARTIMIERCURIJOIVINERI

    consultatii

    -

    -

    -

    07:00

    14:00

    -

    Dr. Iulia-Simona SOARE

    MEDIC SPECIALIST

    PROGRAM

    DESCRIERELUNIMARTIMIERCURIJOIVINERI

    consultatii

    07:00

    14:00

    -

    14:00

    21:00

    -

    -

    Dr. Nicoleta-Liana MATEI

    MEDIC SPECIALIST

    PROGRAM

    DESCRIERELUNIMARTIMIERCURIJOIVINERISAMBATA

    consultatii

    -

    14:00

    21:00

    -

    -

    14:00

    21:00

    08:00

    14:00

  • Dr. Raluca GAVRILA

    MEDIC SPECIALIST MEDICINA DE FAMILIE
    competente - medicina de intreprindere

    PROGRAM

    DESCRIERELUNIMARTIMIERCURIJOIVINERI

    teren

    13:00

    15:00

    07:00

    09:00

    13:00

    15:00

    07:00

    09:00

    13:00

    15:00

    consultatii

    15:00

    20:00

    09:00

    14:00

    15:00

    20:00

    09:00

    14:00

    15:00

    20:00

    Dr. Roxana GAVRILA

    MEDIC SPECIALIST MEDICINA DE FAMILIE
    competente - medicina de intreprindere

    PROGRAM

    DESCRIERELUNIMARTIMIERCURIJOIVINERI

    teren

    19:00

    21:00

    07:00

    09:00

    19:00

    21:00

    07:00

    09:00

    19:00

    21:00

    consultatii

    14:00

    19:00

    09:00

    14:00

    14:00

    19:00

    09:00

    14:00

    14:00

    19:00

    Dr. Anca PADEANU

    MEDIC SPECIALIST MEDICINA DE FAMILIE
    competente - medicina de intreprindere

    PROGRAM

    DESCRIERELUNIMARTIMIERCURIJOIVINERI

    teren

    12:00

    14:00

    14:00

    16:00

    12:00

    14:00

    14:00

    16:00

    12:00

    14:00

    consultatii

    14:00

    19:00

    09:00

    14:00

    14:00

    19:00

    09:00

    14:00

    14:00

    19:00

    Dr. Monica RADU

    MEDIC SPECIALIST MEDICINA DE FAMILIE
    competente - acupunctura, homeopatie

    CONSULTATII DOAR PE BAZA DE PROGRAMARE

  • Dr. Andreea IONITA

    MEDIC SPECIALIST MEDICINA INTERNA
    competente - EKG / ultrasonografie generala (ecografie)

    PROGRAM

    DESCRIERELUNIMARTIMIERCURIJOIVINERI

    consultatii

    07:00

    14:00

    14:00

    21:00

    07:00

    14:00

    14:00

    21:00

    rotatie

    Dr. Gabriela GHIONEA

    MEDIC SPECIALIST MEDICINA INTERNA
    competente - EKG

    PROGRAM

    DESCRIERELUNIMARTIMIERCURIJOIVINERI

    consultatii

    14:00

    21:00

    07:00

    14:00

    14:00

    21:00

    rotatie

    14:00

    21:00

    Dr. Andreea-Antoanella IONITA

    MEDIC SPECIALIST MEDICINA INTERNA

    PROGRAM

    DESCRIERELUNIMARTIMIERCURIJOIVINERI

    consultatii

    07:00

    14:00

    14:00

    21:00

    07:00

    14:00

    14:00

    21:00

    07:00

    14:00

    Dr. Emilia IORDACHE

    MEDIC SPECIALIST MEDICINA INTERNA

    PROGRAM

    DESCRIERELUNIMARTIMIERCURIJOIVINERI

    consultatii

    07:00

    14:00

    14:00

    21:00

    07:00

    14:00

    14:00

    21:00

    07:00

    14:00

  • Dr. Liviu-Valentin BUNESCU

    MEDIC SPECIALIST NEUROLOGIE
    competente - dopller vasculara

    PROGRAM

    DESCRIERELUNIMARTIMIERCURIJOIVINERI

    consultatii

    07:00

    16:00

    07:00

    16:00

    07:00

    16:00

    07:00

    16:00

    08:00

    15:00

    Dr. Brandusa MUSAT

    MEDIC SPECIALIST NEUROLOGIE

    PROGRAM

    DESCRIERELUNIMARTIMIERCURIJOIVINERI

    consultatii

    14:00

    21:00

    07:00

    14:00

    07:00

    14:00 

    14:00

    21:00

    rotatie

    DISPONIBILE SERVICII DE ELECTROMIOGRAFIE

  • Dr. Alina AL-MOUSHALI

    MEDIC PRIMAR OBSTRETICA - GINECOLOGIE
    competente - colposcopie / citodiagnostic / chirurgie laporoscopica ginecologica / tratamentul infertilitatii cuplului / reproducere umana asistata / ultrasonografie (ecografie)

    PROGRAM

    DESCRIERELUNIMARTIMIERCURIJOIVINERI

    consultatii

    12:00

    19:00

    12:00

    19:00

    12:00

    19:00

    12:00

    19:00

    12:00

    19:00

    Dr. Crina MARTIN

    MEDIC SPECIALIST OBSTRETICA - GINECOLOGIE
    competente - colposcopie / ultrasonografie (ecografie)

    PROGRAM

    DESCRIERELUNIMARTIMIERCURIJOIVINERI

    consultatii

    07:00

    12:00

    07:00

    12:00

    07:00

    12:00

    07:00

    12:00

    07:00

    12:00

    ecografii

    12:00

    14:00

    12:00

    14:00

    12:00

    14:00

    12:00

    14:00

    12:00

    14:00

  • Dr. Laura-Nicoleta URUCU-SIRBU

    MEDIC SPECIALIST OFTALMOLOGIE

    PROGRAM

    DESCRIERELUNIMARTIMIERCURIJOIVINERI

    consultatii

    07:00

    14:00

    07:00

    14:00

    10:30

    21:00

    07:00

    14:00

    07:00

    14:00

  • Dr. Mircea-Constantin URUCU

    MEDIC SPECIALIST OTORINOLARINGOLOGIE

    PROGRAM

    DESCRIERELUNIMARTIMIERCURIJOIVINERI

    consultatii

    07:00

    17:30

    10:30

    21:00

    07:00

    17:30

    07:00

    17:30

    13:00

    21:00

  • Dr. Mirela-Maria COROESCU

    MEDIC PRIMAR RADIOLOGIE - IMAGISTICA MEDICALA

    Dr. FURDU IUSTINAN PORFIR

    MEDIC PRIMAR RADIOLOGIE - IMAGISTICA MEDICALA

    PROGRAM RADIOLOGIE

    LUNIMARTIMIERCURIJOIVINERI

    08:00

    20:00

    08:00

    20:00

    08:00

    20:00

    08:00

    20:00

    08:00

    20:00

  • Dr. Elisabeta PERVESCU

    MEDIC SPECIALIST RECUPERARE MEDICALA, MEDICINA FIZICA SI BALNEOLOGIE

    PROGRAM

    DESCRIERELUNIMARTIMIERCURIJOIVINERI

    consultatii

    14:00

    21:00

    -

    14:00

    21:00

    -

    17:30

    21:00

    Dr. Elena-Alina SANDU

    MEDIC SPECIALIST RECUPERARE MEDICALA, MEDICINA FIZICA SI BALNEOLOGIE

    PROGRAM

    DESCRIERELUNIMARTIMIERCURIJOIVINERI

    consultatii

    07:00

    14:00

    07:00

    14:00

    14:00

    21:00

    07:00

    14:00

    14:00

    21:00

  • Dr. Camelia FLOREA

Acest site folosește cookie-uri. Prin continuarea navigării sunteți de acord cu politica de utilizare a cookie-urilor.